Kategoria Kursu Prawo

 • Inwestowanie na rynku pierwotnym

  by Krzysztof Derdzikowski
  • Inwestowanie na rynku pierwotnym - 1 299,00  z VAT

  Dlaczego warto uczestniczyć w tym szkoleniu? Dwóch skutecznych inwestorów kontra celne pytania prowadzącego, oraz uczestników. Poznasz sposoby działania osoby inwestującej na rynku pierwotny. W sam raz dla każdego kto poszukuje odskoczni od dużej konkurencji na rynku wtórnym. Twój udział w tym szkoleniu spowoduje, że zupełnie innym okiem spojrzysz na perspektywy jakie płyną z inwestowania w mieszkania od dewelopera. Kim są prelegenci? Patryk Sołtysiak oraz Maciej Welman to duet znany z projektu pod marką Flip Na Pierwotnym. To osoby, które w pierwszej kolejności przychodzą na myśl każdemu, kto tylko myśli o zakupie mieszkania od dewelopera w celu jego późniejszej odsprzedaży. Możesz…

 • Inwestowanie w mieszkania

  by Krzysztof Derdzikowski
  • Inwestowanie w mieszkania - 1 299,00  z VAT

  Dlaczego warto uczestniczyć w tym szkoleniu? Trzech prelegentów to trzy spojrzenia na omawiane zagadnienia. Poznasz sposoby działania osoby kupującej, jak i podnajmującej. Dowiesz się jak pracować z właścicielem, a jak z najemcą. W sam raz dla każdego kto chce skutecznie inwestować w nieruchomości. Twój udział w tym szkoleniu spowoduje, że nie przeoczysz już żadnej okazji. Kim są prelegenci? Maciej Bis to osoba rozpoznawalna głównie wśród profesjonalnych inwestorów w nieruchomości. Jego analizy rynkowe pozwalają w bardzo szybki sposób odkryć prawdziwą wartość nieruchomość, oraz obliczyć przy jakiej cenie uda się ją szybko sprzedać. Jeśli myślisz poważnie o inwestowaniu w nieruchomości, to nie…

 • Inwestowanie w domy

  by Krzysztof Derdzikowski
  • Inwestowanie w domy - 1 299,00  z VAT

  Dlaczego warto uczestniczyć w tym szkoleniu? Trzech prelegentów to trzy spojrzenia na omawiane zagadnienia. Poznasz opinię kogoś, kto budował dla siebie, oraz kogoś kto buduje dla klientów. Dowiesz się jak pracować z urzędnikami, a jak z dokumentami. W sam raz dla każdego kto chce skutecznie sprzedawać nieruchomości, nauczyć się inwestowania w domy, rozpocząć przygodę z poszukiwaniem działki pod budowę domu, lub budowę i przebudowę nieruchomości na sprzedaż. Kim są prelegenci? Damian Kleczewski to inwestor znany szerzej osobom zainteresowanym rynkiem kamienic. Nieruchomościami tego typu interesuje się już od 2010 roku. Dowodem jego szerokiego doświadczenia są książki „Skuteczne sposoby inwestowania w nieruchomości”,…

 • Inwestowanie w grunty

  by Krzysztof Derdzikowski
  • Inwestowanie w grunty - 1 299,00  z VAT

  Dlaczego warto odbyć to szkolenie online? Trzech prelegentów to trzy spojrzenia na omawiane zagadnienia. Poznasz opinię kogoś, kto budował dla siebie, oraz kogoś kto buduje dla klientów. Dowiesz się jak pracować z urzędnikami, a jak z dokumentami. W sam raz dla każdego kto chce skutecznie sprzedawać nieruchomości gruntowe, nauczyć się inwestowania w grunty, rozpocząć przygodę z poszukiwaniem działki pod budowę własnego domu, lub budowę nieruchomości na sprzedaż. Kim są prelegenci? Szkolenie poprowadzi Krzysztof Derdzikowski posiadający wieloletnie doświadczenie w inwestycjach w grunty. Wykładowca między innymi na takich branżowych wydarzeniach jak kurs ASBIRO, Recamp, Potencjał Kamienic, Handel Mieszkaniami Grzegorza Grabowskiego, Szkolenia z…

 • Jak się pobudować na glebie III klasy bonitacyjnej?

  by Krzysztof Derdzikowski
  • Jak się pobudować na glebie III klasy bonitacyjnej? - 149,00  z VAT

  Jaką wiedzę zyskasz? Zabudowa na gruntach o wysokiej klasie bonitacyjnej. Rodzaje klas bonitacyjnych. Zmiana klasyfikacji gleby. Wyłączenie z produkcji rolnej. Błędne decyzje administracyjne. Jakie są dodatkowe korzyści dla uczestników szkolenia online? Stały, nielimitowany dostęp do wszystkich elementów szkolenia, czyli do nagrań jak i dodatkowych tekstów poszerzających wiedzę. Niestety dostęp do zamkniętej grupy poszkoleniowej zyskują tylko osoby, które nabędą pełny kurs w wersji online, lub są jego absolwentami w wersji stacjonarnej. Zapraszamy do lekcji.

 • Co czyha pod ziemią?

  by Krzysztof Derdzikowski
  • Co czyha pod ziemią? - 149,00  z VAT

  Jaką wiedzę zyskasz? Melioracja. Ryzyko powodzi i podtopień. Stanowiska archeologiczne. Osuwiska. Szkody górnicze. Jakie są dodatkowe korzyści dla uczestników szkolenia online? Stały, nielimitowany dostęp do wszystkich elementów szkolenia, czyli do nagrań jak i dodatkowych tekstów poszerzających wiedzę. Niestety dostęp do zamkniętej grupy poszkoleniowej zyskują tylko osoby, które nabędą pełny kurs w wersji online, lub są jego absolwentami w wersji stacjonarnej. Zapraszamy do lekcji.

 • Czy zalesiony grunt jest problemem?

  by Krzysztof Derdzikowski
  • Czy zalesiony grunt jest problemem? - 149,00  z VAT

  Jaką wiedzę zyskasz? Lasy państwowe. Lasy prywatne. Zakup działki leśnej. Sprzedaż gruntu z lasem. Obszary chronione. Jakie są dodatkowe korzyści dla uczestników szkolenia online? Stały, nielimitowany dostęp do wszystkich elementów szkolenia, czyli do nagrań jak i dodatkowych tekstów poszerzających wiedzę. Niestety dostęp do zamkniętej grupy poszkoleniowej zyskują tylko osoby, które nabędą pełny kurs w wersji online, lub są jego absolwentami w wersji stacjonarnej. Zapraszamy do lekcji.

 • Czy z każdej linii popłynie prąd?

  by Krzysztof Derdzikowski
  • Czy z każdej linii popłynie prąd? - 149,00  z VAT

  Jaką wiedzę zyskasz? Uzyskanie warunków przyłączeniowych. Odległości od mediów. Linie do których nie można się podłączyć. Media niezbędne do uzyskania Warunków Zabudowy. Zadania własne gminy, czyli „prosimy” o media. Służebność przesyłu mediów. Sąsiad nie godzi się na przesył mediów. Kolejność zabudowy działek. Jakie są dodatkowe korzyści dla uczestników szkolenia online? Stały, nielimitowany dostęp do wszystkich elementów szkolenia, czyli do nagrań jak i dodatkowych tekstów poszerzających wiedzę. Niestety dostęp do zamkniętej grupy poszkoleniowej zyskują tylko osoby, które nabędą pełny kurs w wersji online, lub są jego absolwentami w wersji stacjonarnej. Zapraszamy do lekcji.

 • Czym jest Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego?

  by Krzysztof Derdzikowski
  • Czym jest Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego? - 149,00  z VAT

  Jaką wiedzę zyskasz? Procedura uchwalania, zmiany, odwoływania MPZP. MPZP dla części działki. Różnica pomiędzy symbolem w planie a opisem w treści uchwały. Działka zbyt wąska pod zabudowę i inne błędy w planach. Zabudowa pod warunkiem uzyskania innych decyzji i zgód (np zabudowa działek leśnych). Niezgodność podziału z MPZP. Jakie są dodatkowe korzyści dla uczestników szkolenia online? Stały, nielimitowany dostęp do wszystkich elementów szkolenia, czyli do nagrań jak i dodatkowych tekstów poszerzających wiedzę. Niestety dostęp do zamkniętej grupy poszkoleniowej zyskują tylko osoby, które nabędą pełny kurs w wersji online, lub są jego absolwentami w wersji stacjonarnej. Zapraszamy do lekcji.

 • Jak wzrasta wartość nieruchomości w odpowiednich rękach?

  by Krzysztof Derdzikowski
  • Jak wzrasta wartość nieruchomości w odpowiednich rękach? - 149,00  z VAT

  Jaką wiedzę zyskasz? Zdalna weryfikacja gruntu. Optymalne wymiary działki po podziale. Wzrost wartości działek i budynków w wyniku podziału. Relatywna wartość nieruchomości. Współpraca z lokalnymi fachowcami. Jakie są dodatkowe korzyści dla uczestników szkolenia online? Stały, nielimitowany dostęp do wszystkich elementów szkolenia, czyli do nagrań jak i dodatkowych tekstów poszerzających wiedzę. Niestety dostęp do zamkniętej grupy poszkoleniowej zyskują tylko osoby, które nabędą pełny kurs w wersji online, lub są jego absolwentami w wersji stacjonarnej. Zapraszamy do lekcji.