Zamów szkolenie z Krzysztofem Derdzikowskim

Jakie szkolenia możesz zamówić?

Podmioty korzystające z realizowanych przeze mnie szkoleń, najczęściej decydują się na przeprowadzenie ich w formie warsztatowej. Dzięki temu, spotkanie nie ogranicza się do suchego przekazania faktów i wymiany poglądów, ale daje uczestnikom realne umiejętności. W przypadku warsztatu realizowanego dla biura nieruchomości może to być, część merytoryczna dotycząca weryfikacji ofert nieruchomości gruntowych, poparta wspólnym sprawdzeniem kolejnych działek z wykorzystaniem systemów informacji przestrzennej, geoportalu czy elektronicznych ksiąg wieczystych. Inwestorzy preferują tematy związane z nieruchomościami trudnymi, gdyż tam jest większa szansa na dobry zysk i o wiele mniejsza konkurencja. Spotkania z nimi, to najczęściej wspólne rozwiązywanie kolejnych problematycznych nieruchomości.

Plan ogólny jednak od końca 2027 roku?

Popularne przykłady tematów szkoleniowych

Interesują Cię inne niż wymienione poniżej tematy?
To żaden problem. Jeśli chcesz zrealizować szkolenie, którego tematyka będzie dotyczyła nieruchomości (szczególnie nieruchomości gruntowych) lub marketingu, albo też ma łączyć te dwa obszary, to wspólnie ustalimy jego agendę, jak i zakres merytoryczny.

Jak sprawdzić działkę przed przyjęciem do oferty?

Trudne nieruchomości w ofercie pośrednika:
kłopot, czy szansa na zysk?

Marketing ofert nieruchomości gruntowych

Marketing, jako narzędzie w rękach nowoczesnego agenta

Obrót nieruchomościami rolnymi w praktyce

Samorząd, jako partner w poszukiwaniu ofert dla klienta korporacyjnego

Jak pozyskiwać oferty bez zimnych telefonów?

Skuteczne strategie sprzedażowe na rynku nieruchomości

W jakim terminie może być zrealizowane moje szkolenie?

Dobre przygotowanie się do szkolenia wewnętrznego, to nie tylko odświeżenie w pamięci przepisów, ale też dobre poznanie potrzeb uczestników szkolenia. Zazwyczaj potrzeba na to około miesiąca czasu, jednak ilość codziennych zadań powoduje, że nie zawsze w tak krótkim czasie będę w stanie wskazać wolny termin. W chwili obecnej moje plany szkoleniowe mają wyprzedzenie półroczne i czas ten ciągle się wydłuża. Jeśli chcesz mieć pewność, że szkolenie w Twoim terminie będzie mogło dojść do skutku, to jedyną skuteczną metodą będzie wcześniejsza rezerwacja w moim kalendarzu. Część zaplanowanych i potwierdzonych szkoleń możesz znaleźć w zakładce “Kalendarz” w górnym menu strony.

Ile będzie kosztowało szkolenie?

Trudno odpowiedzieć na to pytanie bez znajomości, choć podstawowych informacji o szkoleniu, jakie ma się odbyć, ale chętnie powiem Ci jakie czynniki biorę pod uwagę podczas wyceny:

Termin poprowadzenia szkolenia – realizacja kilku większych szkoleń tuż po sobie jest sporym wyzwaniem. Również szybki termin realizacji oznacza, że muszę ograniczyć czas normalnie przeznaczany na inne obowiązki, więc cena będzie wyższa. Pamiętaj też, że okres powakacyjny jest obfity w nieruchomościowe wydarzenia, a na niektórych z nich i ja chciałbym być.

Dodatkowe materiały szkoleniowe dla uczestników – jeśli tylko jest taka potrzeba, to w ramach szkolenia mogę przekazać uczestnikom dodatkowe materiały spośród nagrań i produktów dostępnych w sklepie Szkolenia Nieruchomości. Czasem warto przekazać niektóre materiały uczestnikom jeszcze przed spotkaniem szkoleniowym, aby wyrównać ich poziom wiedzy i dać im szansę na wyniesienie ze szkolenia maksymalnej wartości.

Formę poprowadzenia szkolenia – przygotowanie materiału szkoleniowego w formie wideo, szkolenie w formie online, jak i szkolenie stacjonarne to zupełnie inne rozwiązania i każde z nich sprawdzi się w innym przypadku. Wersja online będzie najbardziej dostępna cenowo, ale wymaga od uczestników sporego zaangażowania i dużej koncentracji. Spotkanie na żywo to świetna okazja nie tylko do warsztatu, ale i do lepszego poznania się. Nagranie może być dobrym wstępnym materiałem szkoleniowym, jednak zmieniające się przepisy powodują, że nie będzie mogło ono poruszać bardziej zaawansowanych kwestii.

Jeśli już wiesz jakim budżetem dysponujesz, to koniecznie daj znać, a postaram się dopasować najkorzystniejsze rozwiązanie.

O czym jeszcze warto wiedzieć?

Specjalizuję się w obrocie nieruchomościami, jak i w marketingu na rynku nieruchomości. Oba te obszary są na tyle szerokie, że również i ja lubię się wspierać fachowcami podczas analizy bardziej złożonych wątków. Jeśli marzy Ci się szkolenie o najlepszym możliwie poziomie merytorycznym, to chętnie zaproszę wraz ze sobą sprawdzonych przeze mnie branżowych ekspertów i praktyków. Nikt nie opowie lepiej o warunkach zabudowy niż urzędnik, który zajmuje się ich wydaniem, a o trudnych transakcjach ktoś, kto ma ich na koncie już setki.

W jaki sposób możemy się umówić na szkolenie?

W prawym dolnym rogu tej strony znajdziesz dwa przyciski. Jeden z nich pozwoli Ci napisać wiadomość przez Messengera na profil Szkolenia Nieruchomości na Facebooku, a drugi umożliwi wysłanie do mnie maila. Jeśli przeglądasz tę stronę na urządzeniu mobilnym to oba linki znajdziesz również w podręcznym menu znajdującym się w prawym górnym rogu. Opisz proszę, co ma być tematem szkolenia, oraz jaka jest grupa odbiorców. Jeśli podasz swój numer telefonu, to chętnie zadzwonię z dodatkowymi pytaniami.

Do zobaczenia na szkoleniu!

Po tak długiej lekturze na pewno masz już pomysł na szkolenie, a ja nie mogę się doczekać, gdy się nim ze mną podzielisz i będziemy mieli szansę się spotkać. Do zobaczenia!