Kategoria Kursu Podatki

 • Inwestowanie w grunty

  by Krzysztof Derdzikowski
  • Inwestowanie w grunty - 1 299,00  z VAT

  Dlaczego warto odbyć to szkolenie online? Trzech prelegentów to trzy spojrzenia na omawiane zagadnienia. Poznasz opinię kogoś, kto budował dla siebie, oraz kogoś kto buduje dla klientów. Dowiesz się jak pracować z urzędnikami, a jak z dokumentami. W sam raz dla każdego kto chce skutecznie sprzedawać nieruchomości gruntowe, nauczyć się inwestowania w grunty, rozpocząć przygodę z poszukiwaniem działki pod budowę własnego domu, lub budowę nieruchomości na sprzedaż. Kim są prelegenci? Szkolenie poprowadzi Krzysztof Derdzikowski posiadający wieloletnie doświadczenie w inwestycjach w grunty. Wykładowca między innymi na takich branżowych wydarzeniach jak kurs ASBIRO, Recamp, Potencjał Kamienic, Handel Mieszkaniami Grzegorza Grabowskiego, Szkolenia z…

 • Jak się pobudować na glebie III klasy bonitacyjnej?

  by Krzysztof Derdzikowski
  • Jak się pobudować na glebie III klasy bonitacyjnej? - 149,00  z VAT

  Jaką wiedzę zyskasz? Zabudowa na gruntach o wysokiej klasie bonitacyjnej. Rodzaje klas bonitacyjnych. Zmiana klasyfikacji gleby. Wyłączenie z produkcji rolnej. Błędne decyzje administracyjne. Jakie są dodatkowe korzyści dla uczestników szkolenia online? Stały, nielimitowany dostęp do wszystkich elementów szkolenia, czyli do nagrań jak i dodatkowych tekstów poszerzających wiedzę. Niestety dostęp do zamkniętej grupy poszkoleniowej zyskują tylko osoby, które nabędą pełny kurs w wersji online, lub są jego absolwentami w wersji stacjonarnej. Zapraszamy do lekcji.

 • Co czyha pod ziemią?

  by Krzysztof Derdzikowski
  • Co czyha pod ziemią? - 149,00  z VAT

  Jaką wiedzę zyskasz? Melioracja. Ryzyko powodzi i podtopień. Stanowiska archeologiczne. Osuwiska. Szkody górnicze. Jakie są dodatkowe korzyści dla uczestników szkolenia online? Stały, nielimitowany dostęp do wszystkich elementów szkolenia, czyli do nagrań jak i dodatkowych tekstów poszerzających wiedzę. Niestety dostęp do zamkniętej grupy poszkoleniowej zyskują tylko osoby, które nabędą pełny kurs w wersji online, lub są jego absolwentami w wersji stacjonarnej. Zapraszamy do lekcji.

 • Czy zalesiony grunt jest problemem?

  by Krzysztof Derdzikowski
  • Czy zalesiony grunt jest problemem? - 149,00  z VAT

  Jaką wiedzę zyskasz? Lasy państwowe. Lasy prywatne. Zakup działki leśnej. Sprzedaż gruntu z lasem. Obszary chronione. Jakie są dodatkowe korzyści dla uczestników szkolenia online? Stały, nielimitowany dostęp do wszystkich elementów szkolenia, czyli do nagrań jak i dodatkowych tekstów poszerzających wiedzę. Niestety dostęp do zamkniętej grupy poszkoleniowej zyskują tylko osoby, które nabędą pełny kurs w wersji online, lub są jego absolwentami w wersji stacjonarnej. Zapraszamy do lekcji.

 • Czy z każdej linii popłynie prąd?

  by Krzysztof Derdzikowski
  • Czy z każdej linii popłynie prąd? - 149,00  z VAT

  Jaką wiedzę zyskasz? Uzyskanie warunków przyłączeniowych. Odległości od mediów. Linie do których nie można się podłączyć. Media niezbędne do uzyskania Warunków Zabudowy. Zadania własne gminy, czyli „prosimy” o media. Służebność przesyłu mediów. Sąsiad nie godzi się na przesył mediów. Kolejność zabudowy działek. Jakie są dodatkowe korzyści dla uczestników szkolenia online? Stały, nielimitowany dostęp do wszystkich elementów szkolenia, czyli do nagrań jak i dodatkowych tekstów poszerzających wiedzę. Niestety dostęp do zamkniętej grupy poszkoleniowej zyskują tylko osoby, które nabędą pełny kurs w wersji online, lub są jego absolwentami w wersji stacjonarnej. Zapraszamy do lekcji.

 • Czym jest Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego?

  by Krzysztof Derdzikowski
  • Czym jest Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego? - 149,00  z VAT

  Jaką wiedzę zyskasz? Procedura uchwalania, zmiany, odwoływania MPZP. MPZP dla części działki. Różnica pomiędzy symbolem w planie a opisem w treści uchwały. Działka zbyt wąska pod zabudowę i inne błędy w planach. Zabudowa pod warunkiem uzyskania innych decyzji i zgód (np zabudowa działek leśnych). Niezgodność podziału z MPZP. Jakie są dodatkowe korzyści dla uczestników szkolenia online? Stały, nielimitowany dostęp do wszystkich elementów szkolenia, czyli do nagrań jak i dodatkowych tekstów poszerzających wiedzę. Niestety dostęp do zamkniętej grupy poszkoleniowej zyskują tylko osoby, które nabędą pełny kurs w wersji online, lub są jego absolwentami w wersji stacjonarnej. Zapraszamy do lekcji.

 • Jak wzrasta wartość nieruchomości w odpowiednich rękach?

  by Krzysztof Derdzikowski
  • Jak wzrasta wartość nieruchomości w odpowiednich rękach? - 149,00  z VAT

  Jaką wiedzę zyskasz? Zdalna weryfikacja gruntu. Optymalne wymiary działki po podziale. Wzrost wartości działek i budynków w wyniku podziału. Relatywna wartość nieruchomości. Współpraca z lokalnymi fachowcami. Jakie są dodatkowe korzyści dla uczestników szkolenia online? Stały, nielimitowany dostęp do wszystkich elementów szkolenia, czyli do nagrań jak i dodatkowych tekstów poszerzających wiedzę. Niestety dostęp do zamkniętej grupy poszkoleniowej zyskują tylko osoby, które nabędą pełny kurs w wersji online, lub są jego absolwentami w wersji stacjonarnej. Zapraszamy do lekcji.

 • Czym jest i jak działa wywłaszczenie?

  by Krzysztof Derdzikowski
  • Czym jest i jak działa wywłaszczenie? - 149,00  z VAT

  Jaką wiedzę zyskasz? Wywłaszczenie. Inwestycje pożytku publicznego. Kiedy urzędnik chce Ci zabrać ziemię. Wartość gruntu pod drogą. Wybór lokalizacji pod inwestycję publiczną. Jakie są dodatkowe korzyści dla uczestników szkolenia online? Stały, nielimitowany dostęp do wszystkich elementów szkolenia, czyli do nagrań jak i dodatkowych tekstów poszerzających wiedzę. Niestety dostęp do zamkniętej grupy poszkoleniowej zyskują tylko osoby, które nabędą pełny kurs w wersji online, lub są jego absolwentami w wersji stacjonarnej. Zapraszamy do lekcji.

 • Jak sprzedać grunt, którego nie jesteś właścicielem?

  by Krzysztof Derdzikowski
  • Jak sprzedać grunt, którego nie jesteś właścicielem? - 149,00  z VAT

  Jaką wiedzę zyskasz? Sposoby na sprzedaż działki, której nie jest się właścicielem. Pełnomocnictwa i ich rodzaje. Umowa pośrednictwa i gwarancja wynagrodzenia. Umowa przedwstępna i cesja praw niej wynikających. Jakie są dodatkowe korzyści dla uczestników szkolenia online? Stały, nielimitowany dostęp do wszystkich elementów szkolenia, czyli do nagrań jak i dodatkowych tekstów poszerzających wiedzę. Niestety dostęp do zamkniętej grupy poszkoleniowej zyskują tylko osoby, które nabędą pełny kurs w wersji online, lub są jego absolwentami w wersji stacjonarnej. Zapraszamy do lekcji.

 • Jak osiągnąć 300% ROI na inwestycji w ziemię?

  by Krzysztof Derdzikowski
  • Jak osiągnąć 300% ROI na inwestycji w ziemię? - 149,00  z VAT

  Jaką wiedzę zyskasz? Czym jest Podatek od Czynności Cywilnoprawnych w obrocie nieruchomościami? Jak działa Podatek Dochodowy w obrocie nieruchomościami? Czy zawsze musisz zapłacić podatek VAT w obrocie nieruchomościami? Jak wygląda współpraca z geodetą? Jakie są kolejne etapy podziału działki? Jakie są metody uzyskiwania Warunków Zabudowy? Jakie są metody podziału gruntów bez Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego? Czy pośrednik może być tarczą podatkową dla inwestora? Jak dopasować wielkość projektu do chłonności rynku? Jaka jest optymalna kolejność zabudowy działek? Jakie są dodatkowe korzyści dla uczestników szkolenia online? Stały, nielimitowany dostęp do wszystkich elementów szkolenia, czyli do nagrań jak i dodatkowych tekstów poszerzających wiedzę.…