Dzień dobry!

Udało się 🙂

Jeśli widzisz tą stronę, to oznacza że udało Ci się skutecznie zapisać na mój newsletter lub webinar. Brawo! To pierwszy krok do dołączenia do Tworzonej przeze mnie społeczności osób interesujących się tematyką rynku nieruchomości, a szczególnie nieruchomościami gruntowymi i inwestowaniem w nieruchomości.

Co dalej?

W zależności od wybranych przez Ciebie podczas zapisu list będę wysyłał do Ciebie różne wiadomości. Mogą one dotyczyć organizowanych przeze mnie webinarów, mogą to być cotygodniowe podsumowania najciekawszych wiadomości z rynku nieruchomości, ale też czasem zdarza się taki dzień w którym i dla mnie mocniej świeci słońce, a ja w przypływie radości organizuję dla Was promocje na moim sklepie.

Co poza newsletterem?

W menu u góry strony znajdziesz kilka linków. Polecam Twojej uwadze blog na którym wraz z zapraszanymi przez mnie autorami dzielę się z Wami ciekawostkami ze świata nieruchomości. Pierwszym linkiem jest sklep w którym znajdziesz szeroką ofertę kursów, szkoleń, ebooków, które w zdecydowanej większości są moim dziełem. Masz problem z wyborem? Koniecznie odezwij się do mnie, a chętnie podpowiem.

Krzysztof Derdzikowski
Pamiętaj, że wszystkie wysyłane przeze mnie wiadomości mają być dla Ciebie przydatne. Jeśli masz uwagi, które mogą mi pomóc podnieść ich jakość koniecznie daj mi znać!