Wykładowcy

Krzysztof Derdzikowski

Krzysztof Derdzikowski

Z rynkiem nieruchomości związany od 2006 roku. Doświadczenie zbierał podczas pracy dla największego biura nieruchomości w kraju, jak i podczas rozwijania lokalnych oddziałów kilku nowych firmy w branży. Aktualnie Manager Ds. Strategii I Relacji Inwestorskich w Tur Nieruchomości. Autor branżowych tekstów i poradników w lokalnych mediach internetowych oraz drukowanych. Pośrednik, doradca, szkoleniowiec. Prywatnie fan nowych rozwiązań IT w branży nieruchomości i marketingu internetowego.

Marcin Jarzyński

Skuteczny przedsiębiorca – jak każdy właściciel biura nieruchomości. Inwestor zainteresowany szerokim spektrum aktywów na rynku nieruchomości. Przeprowadził kilkaset transakcji kupna – sprzedaży nieruchomości swoich, jak i klientów. Specjalizuje się w nieruchomościach gruntowych i zakupach z minimalnym wkładem kapitału własnego. Nie tylko wykładowca, ale i częsty uczestnik szkoleń branżowych, gdyż wiedzy nigdy nie jest za dużo.

Aleh Tur

Założyciel i właściciel biura Tur Nieruchomości. W czasie swojej dotychczasowej kariery zawodowej angażował się zarówno w działania społeczne na rzecz branży, jak i w inwestycje w tym sektorze. Szerzej znany jako wykładowca dla osób stawiających pierwsze kroki w pośrednictwie pod patronatem Warszawskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami oraz Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Fan, oraz praktyk wdrożeń automatyzacji w marketingu nieruchomości.

Sławomir Zając

Radzę budującym domy jak unikać czasochłonnych i kosztownych błędów podczas budowy. Chcę Ci pokazać, jak dobrze wybrać działkę, jak zaprojektować wymarzony dom i przejść bezboleśnie przez wszystkie etapy budowy. Wierzę, że każdy może się wybudować i że pierwszy dom wcale nie musi być dla wroga.