To już prawie wszystko!

Miało być tak pięknie…

Przed chwilą wypełniłeś/aś formularz zapisu na newsletter / webinar. Bardzo mi miło, że chcesz dołączyć do budowanej przeze mnie społeczności, ale na drodze do rozkwitu naszych relacji staje w tym momencie poważny przeciwnik. Są nim bieżące przepisy, które nakładają na mnie obowiązek potwierdzenia że na pewno wyrażasz zgodę na zapisanie się, oraz na to abym mógł wysyłać do Ciebie wiadomości. Wierzę, że tak jest, ale aby dopełnić formalności musisz jeszcze koniecznie wykonać wymienione poniżej czynności. Trzymam kciuki i powodzenia!

Jak dokończyć zapis?
  1. Zaloguj się na swoją skrzynkę pocztową.
  2. Odszukaj wysłaną przeze mnie wiadomość. Nadawcą będzie adres w domenie szkolenia-nieruchomosci.pl.
  3. Nie ma wiadomości? Sprawdź folder z ofertami jak i SPAM. Koniecznie oznacz wiadomość jako pożądaną, aby kolejna wiadomość trafiła do Ciebie bez zbędnej zwłoki.
  4. Otwórz wiadomość i kliknij na znajdujący się w jej treści link z potwierdzeniem zapisu na newsletter. Do wysyłania linków z dostępem do webinaru również korzystamy z newslettera.
  5. Jeśli wiadomość do Ciebie nie dotarła, to daj mi proszę o tym znać. Zależy mi na tym, aby proces zapisu działał bez zarzutu.
  6. Jeśli jesteś już na innej spośród moich list, to system może nie wymagać od Ciebie potwierdzenia zapisu na kolejną listę.
Co jeszcze muszę wiedzieć?

To Ty decydujesz o tym czy zapisujesz się na dowolny z moich newsletterów / webinarów, oraz kiedy masz ochotę z niego zrezygnować. Uczciwie przyznaje, że wolę działać w mniejszym, ale aktywnym gronie, więc trzymanie na liście “martwych dusz” nie jest korzystne dla mnie, ani też dla Ciebie.

Krzysztof Derdzikowski
Raz jeszcze dziękuję za zapis oraz awansem za potwierdzenie dołączenia do mojej społeczności. Do zobaczenia!