Polityka cenowa

Ze względu na specyfikę organizacji wydarzeń szkoleniowych, oraz warunki narzucane przez podmioty udostępniające nam swoje powierzchnie, premiowane będą osoby, które nabywają bilety w początkowej fazie sprzedaży. W związku z powyższym przewidujemy następujące warunki sprzedaży biletów:

  • Przedsprzedaż – bilety sprzedawane jeszcze przed opublikowaniem wszystkich szczegółów wydarzenia, w tym lokalizacji, lub terminu. Najniższa możliwa cena, możliwa do osiągnięcia tylko w tym okresie.
  • Early Birds – bilety w początkowej fazie sprzedaży. Szybka decyzja uczestników szkolenia umożliwia nam skuteczne negocjacje z hotelami.
  • Standard – bilety w cenie standardowej.
  • Late Birds – bilety sprzedawane tuż przed wydarzeniem. Zmiana ilości uczestników jest w tym momencie trudna ze względu na wcześniejsze uzgodnienia z hotelem, czy ilość zamówionych materiałów. W związku z tym bilety sprzedawane w tym okresie mają wyższą cenę.

Przewidujemy możliwość udzielania indywidualnych rabatów dla podmiotów dokonujących zakupu większej ilości biletów w naszym sklepie.