Dla wszystkich, którzy inwestują w grunty:

Zakup nowej działki: ✔️ Lista kontrolna, dzięki której unikniesz kosztownych błędów

Kupujesz działkę i nie chcesz przeoczyć ważnych szczegółów? 

Jesteś w dobrym miejscu. Wszędzie tam, gdzie w grę wchodzą duże pieniądze lepiej nie polegać na emocjach. Bo zwyczajnie coś może Ci umknąć. Jeden mały, ale ważny szczegół może kosztować Cię nerwy, czas i pieniądze. 

Właśnie dlatego stworzyliśmy Listę Kontrolną, którą możesz otrzymać już teraz w zamian z kontakt mejlowy. Wraz ze swoim zespołem ułożyłem wszystkie ważne aspekty w łatwy i czytelny sposób na jednej kartce A4 (PDF). Tak abyś mógł zaoszczędzić czas i przyspieszyć weryfikację oraz zakup działki.

Oto 6 powodów, dla których warto z niej skorzystać:

✔️ Upewnisz się, że nie zapomnisz o żadnym ważnym szczególe. Dzięki czemu przejdziesz przez cały proces sprawdzania działki ze spokojną głową − bez nadmiernego stresu. 

✔️ Zmniejszysz ryzyko zakupu gruntu z ukrytymi wadami, które zaniżają wartość inwestycji. W ten sposób uchronisz się przed stratą pieniędzy. 

✔️ Ułatwisz sobie negocjacje. Takie przygotowanie to rewelacyjny punkt wyjściowy do negocjowania warunków zakupu − zwiększysz szanse na wyjście z negocjacji z podniesioną głową. 

✔️ Zadasz właściwe pytania na spotkaniu ze sprzedającym lub z pośrednikiem. Dzięki temu zmniejszysz poczucie niepewności „czy aby na pewno zapytałem o wszystkie ważne rzeczy?”

✔️ Oszczędzisz czas, bo łatwiej porównasz między sobą działki, które Cię interesują. Jeśli masz teraz kilka działek na oku, to szybko je ze sobą zestawisz i wybierzesz najlepszą opcję.

✔️ …a jeśli planujesz sprzedaż gruntu, to ta Lista pomoże Ci przygotować kompletne ogłoszenie. Zaoszczędzisz czas na przerzucaniu się wiadomościami, bo zainteresowani kupnem nie będą musieli zadawać Ci mnóstwa dodatkowych pytań. 

O twórcy

Krzysztof Derdzikowski – swoją przygodę z rynkiem nieruchomości zacząłem w 2006 roku. Zbierałem doświadczenie w trakcie pracy dla największego biura nieruchomości w kraju i podczas rozwijania lokalnych oddziałów kilku nowych firm w branży. 

Obecnie pomagam początkującym i doświadczonym inwestorom dostrzegać świetne okazje tam, gdzie inni widzą problemy.

Stworzyłem tę Listę Kontrolną, tak aby każdy inwestor mógł mieć spokojną głowę i nie musiał przejmować się, że popełni kosztowny błąd. 

Brzmi jak coś dla Ciebie?

Podaj poniżej swoje imię i mejla, na którego mam przesłać Ci Listę.