Inwestowanie w mieszkania

Zaloguj się na dostęp do zakupionych kursów

Dlaczego warto uczestniczyć w tym szkoleniu?

Trzech prelegentów to trzy spojrzenia na omawiane zagadnienia. Poznasz sposoby działania osoby kupującej, jak i podnajmującej. Dowiesz się jak pracować z właścicielem, a jak z najemcą. W sam raz dla każdego kto chce skutecznie inwestować w nieruchomości. Twój udział w tym szkoleniu spowoduje, że nie przeoczysz już żadnej okazji.

Kim są prelegenci?

Maciej Bis to osoba rozpoznawalna głównie wśród profesjonalnych inwestorów w nieruchomości. Jego analizy rynkowe pozwalają w bardzo szybki sposób odkryć prawdziwą wartość nieruchomość, oraz obliczyć przy jakiej cenie uda się ją szybko sprzedać. Jeśli myślisz poważnie o inwestowaniu w nieruchomości, to nie możesz sobie pozwolić na przejście obojętnie obok wiedzy, którą się dzieli.

Artur Kucharzyk to autor pierwszej w Polsce książki o podnajmie: „Podnajem od A do Z: Poradnik nie tylko dla podnajemców”. Właściciel firmy Develocus, która zajmuje się właśnie podnajmem, ale działa również w modelu franczyzowym. Twórca i lider rzeszowskiego oddziału stowarzyszenia „Mieszkanicznik”. Prywatnie oraz zawodowo propagator wolności finansowej.

Szkolenie poprowadził Krzysztof Derdzikowski posiadający wieloletnie doświadczenie w inwestycjach w grunty. Wykładowca między innymi na takich branżowych wydarzeniach jak kurs ASBIRO, Recamp, Potencjał Kamienic, Handel Mieszkaniami Grzegorza Grabowskiego, Szkolenia z pozyskiwania i obsługi trudnych nieruchomości Jerzego Sempowicza i Dawida Dudka. Pasjonat trudnych przypadków i sytuacji niemożliwych do wybrnięcia. Dzięki kreatywnemu podejściu każde wyzwanie zmienia się w jego rękach z problemu w kolejną nieruchomościową przygodę.

Jak uzyskać dostęp do szkolenia?

Po zakupie produktu zyskasz dostęp do zaplanowanych lekcji poprzez zakładkę „Moje szkolenia”. Dodatkowo przed każdym webinarem otrzymasz link do bieżącego spotkania. Każdy uczestnik zyskuje również możliwość udziału w podsumowującym zamkniętym webinarze organizowanym dla uczestników naszych szkoleń. Webinary takie organizujemy co jakiś czas w grupie zrzeszającej absolwentów szkoleń.

Jakie są dodatkowe korzyści dla uczestników szkolenia online?

Po zakupie szkolenia otrzymujesz dostęp do grupy, która stanowi nasze wewnętrzne forum wsparcia dla wszystkich uczestników naszych szkoleń. To nie tylko kontakt z prelegentami, ale i osobami, które podobnie jak Ty realizują swoje inwestycje i szukają sposobów na ich skuteczną optymalizację. Dodatkowo uczestnicy otrzymają materiały do pobrania/wydrukowania, które systematyzują informacje przekazane podczas tego szkolenia.

Lekcje

Dzień 3 – Najem długoterminowy

Length: 96 minutesAuthor: Krzysztof Derdzikowski

Dlaczego najem długoterminowy jest najpopularniejszym sposobem na zarabianie na nieruchomościach wśród osób początkujących? Czy z długiego terminu da się wyciągnąć jeszcze więcej? Dlaczego czasem opłaca się sprzedać mieszkanie i kupić…

Dzień 5 – Podnajem

Length: 94 minutesAuthor: Krzysztof Derdzikowski

O zarabianiu na nieswoich nieruchomościach. Jak znaleźć właściciela chętnego do współpracy? Przy jakiej skali podnajmu jest to opłacalne przedsięwzięcie?

Dzień 6 – Lokatorzy

Length: 93 minutesAuthor: Krzysztof Derdzikowski

Jak powinny wyglądać warunki dobrej umowy najmu? Jak unikać kłopotów z lokatorami? Czy lokatora można zweryfikować przed podpisaniem umowy najmu? Jak reagować w przypadku problemów z płatnościami?

Default image
Krzysztof Derdzikowski
Articles: 1