Inwestowanie w grunty

Zaloguj się na dostęp do zakupionych kursów

Dlaczego warto odbyć to szkolenie online?

Trzech prelegentów to trzy spojrzenia na omawiane zagadnienia. Poznasz opinię kogoś, kto budował dla siebie, oraz kogoś kto buduje dla klientów. Dowiesz się jak pracować z urzędnikami, a jak z dokumentami. W sam raz dla każdego kto chce skutecznie sprzedawać nieruchomości gruntowe, nauczyć się inwestowania w grunty, rozpocząć przygodę z poszukiwaniem działki pod budowę własnego domu, lub budowę nieruchomości na sprzedaż.

Kim są prelegenci?

Szkolenie poprowadzi Krzysztof Derdzikowski posiadający wieloletnie doświadczenie w inwestycjach w grunty. Wykładowca między innymi na takich branżowych wydarzeniach jak kurs ASBIRO, Recamp, Potencjał Kamienic, Handel Mieszkaniami Grzegorza Grabowskiego, Szkolenia z pozyskiwania i obsługi trudnych nieruchomości Jerzego Sempowicza i Dawida Dudka. Pasjonat trudnych przypadków i sytuacji niemożliwych do wybrnięcia. Dzięki kreatywnemu podejściu każde wyzwanie zmienia się w jego rękach z problemu w kolejną nieruchomościową przygodę.

Sławomir Zając, autor świetnie sprzedającej się książki: „Jak się wybudować i nie zwariować” wtajemniczy Was w przygotowanie do przygody, jaką jest zakup działki i budowa domu. Sławek jest również autorem poczytnego bloga Poradnik Budowlany. Przekazywana przez niego wiedza pozwala w optymalny sposób zaplanować proces inwestycyjny związany z zakupem własnej działki i budowy domu. Nikt nie powie Ci więcej o problemach, które mogą powstać na linii inwestor-wykonawca niż skuteczny łowca błędów w projektach budowlanych jakim Sławek niewątpliwie jest.

O wykorzystaniu narzędzi online i zdobywaniu wiedzy na temat interesującego nas gruntu opowie trzeci z prelegentów. Skuteczny przedsiębiorca – jak każdy właściciel biura nieruchomości. Inwestor zainteresowany szerokim spektrum aktywów na rynku nieruchomości. Przeprowadził kilkaset transakcji kupna – sprzedaży nieruchomości ze swojego portfela, jak i klientów. Specjalizuje się w nieruchomościach gruntowych i zakupach z minimalnym wkładem kapitału własnego. Nie tylko wykładowca, ale i częsty uczestnik szkoleń branżowych, gdyż wiedzy nigdy nie jest za dużo. Jednym słowem: Marcin Jarzyński.

Jak dołączyć do szkolenia?

Po zakupie biletu otrzymasz link z instrukcją dołączenia do webinaru. Będzie on zapisany na Twoim koncie i będziesz do niego mieć stały, nielimitowany dostęp.

Jakie są dodatkowe korzyści dla uczestników szkolenia online?

Po zakończeniu szkolenia otrzymujesz dostęp do grupy, która stanowi nasze wewnętrzne forum wsparcia dla wszystkich uczestników naszych szkoleń. To nie tylko kontakt z prelegentami, ale i osobami, które podobnie jak Ty realizują swoje inwestycje i szukają sposobów na ich skuteczną optymalizację. Dodatkowo uczestnicy otrzymają materiały do pobrania/wydrukowania, które systematyzują informacje przekazane podczas tego szkolenia.

Lekcje

Dzień 4 – Warunki Zabudowy

Length: 96 minutesAuthor: Krzysztof Derdzikowski

Procedura uzyskiwania Warunków Zabudowy. Uzyskiwanie zapewnień o dostępie do mediów od ich gestorów. Analiza sąsiedztwa pod kątem rodzaju jak i intensywności zabudowy. Weryfikacja dostępu do drogi publicznej. Uzyskiwanie dostępu do…

Dzień 5 – Zakup działki rolnej

Length: 90 minutesAuthor: Krzysztof Derdzikowski

Warunki nabycia działki rolnej do 0,3 ha. Nabycie działek do 1 ha. Nabycie działek powyżej 1 ha posiadanych gruntów. Nabywanie gruntów w granicach administracyjnych miast. Zakup gruntów za zgodą KOWR.…

Dzień 6 – Od hektara do ara

Length: 117 minutesAuthor: Krzysztof Derdzikowski

Projekt podziału geodezyjnego. Podział na działki 0,3 ha. Podział na działki mniejsze niż 0,3 ha, czyli podział z WZ. Wyjście ze współwłasności. Zakup nieruchomości po podziale, w etapach.

Dzień 7 – Umowa warunkowa zakupu działki

Length: 111 minutesAuthor: Krzysztof Derdzikowski

Warunek otrzymania decyzji o WZ. Warunek otrzymania Pozwolenia na Budowę. Warunek wydzielenia działki. Doprecyzowanie warunków umownych o parametry liczbowe i opisowe. Zgoda na dysponowanie gruntem na cele budowlane. Pełnomocnictwo zbywcy…