Inwestowanie w domy

Zaloguj się na dostęp do zakupionych kursów

Dlaczego warto uczestniczyć w tym szkoleniu?

Trzech prelegentów to trzy spojrzenia na omawiane zagadnienia. Poznasz opinię kogoś, kto budował dla siebie, oraz kogoś kto buduje dla klientów. Dowiesz się jak pracować z urzędnikami, a jak z dokumentami. W sam raz dla każdego kto chce skutecznie sprzedawać nieruchomości, nauczyć się inwestowania w domy, rozpocząć przygodę z poszukiwaniem działki pod budowę domu, lub budowę i przebudowę nieruchomości na sprzedaż.

Kim są prelegenci?

Damian Kleczewski to inwestor znany szerzej osobom zainteresowanym rynkiem kamienic. Nieruchomościami tego typu interesuje się już od 2010 roku. Dowodem jego szerokiego doświadczenia są książki „Skuteczne sposoby inwestowania w nieruchomości”, „Rozruch inwestycyjny” i „Kompendium inwestora”, których jest autorem, oraz „Poradnik Inwestora Rynku Nieruchomości”, który współtworzył. Damiana można lepiej poznać podczas jego audycji w radio Kontestacja, wystąpień na szkoleniach Asbiro, oraz na szkoleniach organizowanych pod współtworzoną przez niego marką Zrozumieć Nieruchomości.

Sławomir Zając, autor świetnie sprzedającej się książki: „Jak się wybudować i nie zwariować” wtajemniczy Was w przygotowanie do przygody, jaką jest zakup działki i budowa domu. Sławek jest również autorem poczytnego bloga Poradnik Budowlany. Przekazywana przez niego wiedza pozwala w optymalny sposób zaplanować proces inwestycyjny związany z zakupem własnej działki i budowy domu. Nikt nie powie Ci więcej o problemach, które mogą powstać na linii inwestor-wykonawca niż skuteczny łowca błędów w projektach budowlanych jakim Sławek niewątpliwie jest.

Szkolenie poprowadzi Krzysztof Derdzikowski posiadający wieloletnie doświadczenie w inwestycjach w grunty. Wykładowca między innymi na takich branżowych wydarzeniach jak kurs ASBIRO, Recamp, Potencjał Kamienic, Handel Mieszkaniami Grzegorza Grabowskiego, Szkolenia z pozyskiwania i obsługi trudnych nieruchomości Jerzego Sempowicza i Dawida Dudka. Pasjonat trudnych przypadków i sytuacji niemożliwych do wybrnięcia. Dzięki kreatywnemu podejściu każde wyzwanie zmienia się w jego rękach z problemu w kolejną nieruchomościową przygodę.

Jak dołączyć do szkolenia?

Po zakupie produktu zyskasz dostęp do zaplanowanych lekcji poprzez zakładkę „Moje szkolenia”. Dodatkowo przed każdym spotkaniem wyślemy do Ciebie maila z linkiem do spotkania. Każdy uczestnik zyskuje również możliwość udziału w podsumowującym zamkniętym webinarze organizowanym dla uczestników naszych szkoleń.

Jakie są dodatkowe korzyści dla uczestników szkolenia online?

Po zakończeniu szkolenia otrzymujesz dostęp do grupy, która stanowi nasze wewnętrzne forum wsparcia dla wszystkich uczestników naszych szkoleń. To nie tylko kontakt z prelegentami, ale i osobami, które podobnie jak Ty realizują swoje inwestycje i szukają sposobów na ich skuteczną optymalizację. Dodatkowo uczestnicy otrzymają materiały do pobrania/wydrukowania, które systematyzują informacje przekazane podczas tego szkolenia.

Lekcje