Inwestowanie na rynku pierwotnym

Zaloguj się na dostęp do zakupionych kursów

Dlaczego warto uczestniczyć w tym szkoleniu?

Dwóch skutecznych inwestorów kontra celne pytania prowadzącego, oraz uczestników. Poznasz sposoby działania osoby inwestującej na rynku pierwotny. W sam raz dla każdego kto poszukuje odskoczni od dużej konkurencji na rynku wtórnym. Twój udział w tym szkoleniu spowoduje, że zupełnie innym okiem spojrzysz na perspektywy jakie płyną z inwestowania w mieszkania od dewelopera.

Kim są prelegenci?

Patryk Sołtysiak oraz Maciej Welman to duet znany z projektu pod marką Flip Na Pierwotnym. To osoby, które w pierwszej kolejności przychodzą na myśl każdemu, kto tylko myśli o zakupie mieszkania od dewelopera w celu jego późniejszej odsprzedaży. Możesz zrobić to sam, ale lepiej zrobić to z Patrykiem i Maciejem. Przy wykorzystaniu tego samego budżetu, który do tej pory przeznaczałeś/aś na inwestycje na rynku wtórnym jesteś w stanie osiągnąć wielokrotność Twojego dotychczasowego zysku z flipowania.

Szkolenie poprowadził Krzysztof Derdzikowski posiadający wieloletnie doświadczenie w inwestycjach w grunty. Wykładowca między innymi na takich branżowych wydarzeniach jak kurs ASBIRO, Recamp, Potencjał Kamienic, Handel Mieszkaniami Grzegorza Grabowskiego, Szkolenia z pozyskiwania i obsługi trudnych nieruchomości Jerzego Sempowicza i Dawida Dudka. Pasjonat trudnych przypadków i sytuacji niemożliwych do wybrnięcia. Dzięki kreatywnemu podejściu każde wyzwanie zmienia się w jego rękach z problemu w kolejną nieruchomościową przygodę.

Jak uzyskać dostęp do szkolenia?

Po zakupie produktu zyskasz dostęp do zaplanowanych lekcji poprzez zakładkę „Moje szkolenia”. Dodatkowo przed każdym webinarem otrzymasz link do bieżącego spotkania. Każdy uczestnik zyskuje również możliwość udziału w podsumowującym zamkniętym webinarze organizowanym dla uczestników naszych szkoleń. Webinary takie organizujemy co jakiś czas w grupie zrzeszającej absolwentów szkoleń.

Jakie są dodatkowe korzyści dla uczestników szkolenia online?

Po zakupie szkolenia otrzymujesz dostęp do grupy, która stanowi nasze wewnętrzne forum wsparcia dla wszystkich uczestników naszych szkoleń. To nie tylko kontakt z prelegentami, ale i osobami, które podobnie jak Ty realizują swoje inwestycje i szukają sposobów na ich skuteczną optymalizację.

Lekcje

Dzień 2 – Jak inwestować w czasie kryzysu?

Length: 65 minutes

Jaka powinna być cena mieszkania, aby dało się na mim zarobić? Jak zapanować nad kosztami remontu? Jak długo trwa taka inwestycja? Jak duży wpływ na powodzenie inwestycji może mogą mieć…

Dzień 3 – Case Study

Length: 104 minutes

Omówienie kilku gotowych transakcji prezentujących przekrój możliwości inwestycyjnych jakie niesie ze sobą rynek pierwotny.

Dzień 4 – Negocjacje

Length: 79 minutes

Czy z deweloperem da się negocjować? Czy cena to jedyny czynnik, który warto wziąć pod uwagę? Czy deweloper jest tylko sprzedawcą, czy też partnerem w interesach?

Dzień 5 – Q&A

Length: 105 minutes

Podsumowanie wiedzy zebranej z wszystkich poprzednich spotkań, oraz omówienie wszystkich punktów na jakie należy zwrócić uwagę podczas inwestycji w mieszkanie.